طراحی سایت

متخصصان و طراحان شرکت نرم افزاری فن آوران دنا با تکیه بر دانش روز دنیا و پشتکار فوق العاده که از اعتماد و الطاف شما مشتریان حاصل شده است ،در ضمینه طراحی سایت برنامه ریزی خاص خود را اعمال نموده اند تا توانسته باشند گام مهمی در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتریان برداشته باشند.

از این جهت مراحل طراحی وب سایت که شامل ۵ مرحله می باشد را برای آشنایی بیشتر شما با روند طراحی سایت این شرکت ، شرح خواهیم داد.

 

مرحله اول: نیازسنجی

در اولین مرحله از طراحی یک وب سایت باید مشخص کنید که هدف از طراحی وب سایت مورد نظر چیست. در این مرحله بایستی با متخصصان طراحی سایتِ مرکز وب دنا صحبت و تبادل اطلاعات نمایید.

 

مرحله دوم: تهیه طرح اولیه سایت

پس از کسب اطلاعات اولیه درباره طراحی سایت حالا میتوانیم با توجه به اطلاعات دریافتی در مرحله اول وارد مرحله بعدی طراحی سایت شویم.

۱- بخش های مختلف سایت اعم از بخش های اصلی و فرعی را برای متخصصان طراحی سایتِ مرکز وب دنا مشخص کنید. به عنوان مثال یک سایت فروش لپ تاپ را در نظر بگیرید،قسمت اصلی این وب سایت در واقع ارائه اطلاعات درباره لپ تاپ های موجود جهت ارائه و یا فروشگاه آنلاین است و میتوان برای جلب بیشتر مخاطبین یک بخش فرعی برای دانلود درایورها و نرم افزارهای جانبی در نظر گرفت.

۲- ساختار اصلی سایت خود را مشخص کنید. ما باید به عنوان طراح سایت ،ارتباط منطقی و راحتی را میان صفحات و بخش های مختلف سایت ایجاد کنیم تا مخاطبین در سایت دچار سردرگمی نشوند.

 

مرحله سوم: تهیه مطالب و محتوا سایت

اکنون به مرحله پیاده سازی و طراحی نهایی وب سایت نزدیک شده ایم و باید محتوا مورد نظر برای درج در بخش ها و صفحات گوناگون وب سایت را آماده کنیم. محتوا یک وب سایت میتواند شامل موارد زیر باشد:

۱- متن سایت : که میتواند شامل نوشته ها و یا اسناد متنی قابل دانلود باشد.
۲- فایل های مالتی مدیا : مجموعه ای از تصاویر و یا فایل های صوتی و تصویری را شامل میشود که مرتبط با مطالب و یا محصولات و خدمات سایت انتخاب و عرضه میشوند.
۳- فایل های اجرایی : شامل درایورها و یا افزونه های و نرم افزارهای گوناگون مرتبط با زمینه فعالیت سایت

 

مرحله ۴: پیاده سازی وب سایت

حالا با استفاده از تمامی اطلاعات و موارد جمع آوری شده به کمک شما در مراحل قبل ،نوبت به ایجاد و یا همان طراحی سایت مورد نظر رسیده است.

در این مرحله متخصصان طراحی سایتِ مرکز وب دنا سایت شما را پیاده سازی و راه اندازی برروی سرور می کنند.

 

مرحله ۵: اشکال زدایی و توسعه وب سایت

پس از آن که اطلاعات و محتوای مورد نظر بر روی سرور سایت قرار گرفت وقت آن رسیده است تا میزان تطابق وضعیت سایت با نیازهای اولیه سایت مورد بررسی قرار گیرد. این بررسی ها به مدیران سایت کمک میکند تا برای ایجاد تغییرات در ساختار اصلی سایت و همچنین توسعه آن در آینده تصمیمات بهتری بگیرند.

 

ثـبـت سـفـارش

جـهـت مـشـاهـده نـمـونـه کـارهـای طـراحـی سـایـت کـلـیـک کـنـیـد.

جــهــت مــشــاوره رایــگــان و کـسـب اطـلـاعـات بـیـشـتـر تـمـاس بــگــیــریــد.